Sesja zdjęciowa dla Maluszków

W naszej ofercie mamy również organizację sesji zdjęciowych dla dzieci kilka razy do roku przez doświadczonego fotografa. Duże, profesjonalne zdjęcie Waszej pociechy może być niezwykłym prezentem dla bliskiej Wam osoby, jak również jest niesamowitą pamiątką z pięknego i wzruszającego okresu jakim jest dzieciństwo. Informacja na temat pierwszej sesji ukaże się wkrótce w zakładce Aktualności bądź na naszym Facebooku. Serdecznie zapraszamy.


Zajęcia muzyczne dla małych i dla dużych :)

Jak wiemy coraz częściej akcentuje się znaczenie muzyki zarówno w okresie prenatalnym, jak i w pierwszych latach życia dziecka. Metodą umuzykalniania niemowląt i małych dzieci zdobywającą coraz większą popularność, jest metoda stworzona przez E.E.Gordona, ktorą m. in. również wykorzystujemy w naszych zajęciach. Dlatego też zapraszamy wszystkie dzieci na spotkania integracyjne z muzyką, a także na grupowe jak i indywidualne lekcje gry na instrumentach takich jak gitara klasyczna i pianino. Zajęcia prowadzone są przez dyplomowanego artystę muzyka,który ma fantastyczny kontakt z dziećmi i potrafi zarazić nie jednego malucha swoją pasją.  :)

Spotkania integracyjne dla Mam z Maluszkami

Boisz się że Twoje dziecko jest jeszcze za małe na samodzielne przebywanie w żłobku, ale zarazem chcesz by integrowało się i rozwijało wśród innych dzieci? Szukasz zajęć dla swojego dziecka by kreatywnie się rozwijało ale chcesz z nim spędzić ten czas? To idealne miejsce i zajęcia dla Was obojga! Praca między mamą a dzieckiem w tym czasie jest niezwykle ważna. Proponujemy zajęcia ogólnorozwojowe, integracyjne dla Matek oraz ich pociech, prowadzone przez specjalistę.


Organizacja Kinderbali

Zorganizuj u nas niezapomnianą impreze urodzinową swojemu dziecku. :) Radość, śmiech i dobrą zabawę z doświadczonym animatorem przy kolorowo zastawionym stole, w takt wesołej muzyki proponujemy małym jubilatom w ich wyjątkwy dzień! Na maluchy czeka dużo zabaw ruchowych, malowanie buziek, balonowe zwierzątka oraz wiele różnych atrkacji ! Sala o powierznich 40 m2, przystowana kuchnia, oraz ogródek z placem zabaw jest do Twojej dyspozycji. Urodzinki i imprezy okolicznościowe organizujemy cały rok. Gwarantujemy doświadczenie oraz dostosowanie indywidualne programu imprezy do wieku dzieci.


Warsztaty plastyczne z wykorzystaniem arteterapii

Zapraszamy maluszki oraz przedszkolaki na dodatkowe zajęcia plastyczne z wykorzystaniem metod arteterapii. Są to kreatywne zajęcia, pobudzające wyobraźnię dziecka oraz pozytywnie wpływające na rozwój manulany naszych pociech. Zajęcia prowadzone są w małych pięcio osobowych grupach, przez dwie wykwalifikowane arteterapeutki.


Bądź Fit Mama!

Zapraszamy Cię na zajęcia ruchowe, na których poprawisz swoją sprawność fizyczną w zakresie wytrzymałości, gibkości, siły i koordynacji. Ćwicząc regularnie zmieni się Twoja sylwetka, świadomość ciała i samopoczucie. Na zajęciach pojawią się elementy klasycznego fitnessu, ćwiczenia wzmacniające wszystkie partie mięśni (zarówno te które ‘wyglądają’ jak i te które zabezpieczają nasze stawy i kręgosłup) oraz rozciąganie. Nasza instruktorka zwróci także uwagę na to czy ćwiczysz poprawnie, czyli bezpiecznie dla swojego ciała.