Maria Anna Tomaszewska – właściciel i opiekun.

  • mtomaszewska
Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej, ukończyłam studia o kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie sztuk plastycznych o specjalności Arteterapia. Aktualnie kończę studia podyplomowe Oligofrenopedagogika i Wczesna Interwencja Pedagogiczna i Logopedyczna.

Moją pasją jest malarstwo oraz podróże. Jestem osobą wesołą, otwartą, i lubiącą się angażować. Od młodych lat udzielałam się w wolontariacie, zajmując się dziećmi z Opieki Społecznej, otaczając ich ciepłem i ogromną sympatią. Ukończyłam kurs pierwszej pomocy dzieci i niemowląt. Od 7 lat współorganizuje obozy i wycieczki dla dzieci i młodzieży z czego czerpię niezwykłą przyjemność.

Kontakt z dziećmi nie był nigdy mi obcy, gdyż mam czwórkę młodszego rodzeństwa w różnym wieku. To też nauczyło mnie m.in. podejścia do dzieci i ogromnej cierpliwości, co uważam za cenną cechę w pracy z dziećmi. Staram się, aby każdy dzień pracy z maluszkami był wypełniony kreatywnymi pomysłami, które pozwolą dziecku na poszerzenie jego wyobraźni, oraz lepszego poznania otaczającego go świata.

W wolnym czasie prowadzę weekendowe zajęcia plastyczne dla tych Małych i tych Dużych. W trakcie studiów, pracowałam z dziećmi w wielu placówkach. M.in. przez kilka lat w Sali Zabaw dla dzieci, oraz Klubie Malucha. Uważam ten czas za szalenie sympatyczną przygodę, i nie wyobrażam sobie innej pracy, gdyż praca z dziećmi jest dla mnie prawdziwą przyjemnością. :)

 


Angelika Wyrwa - właściciel i opiekun.

  • awyrwa
Jestem absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie. Ukończyłam studia magisterskie w zakresie pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej i resocjalizacyjnej. Jestem osobą bardzo wesołą, życzliwą, kocham dzieci i łatwo nawiązuję z nimi kontakt. Pracowałam w żłobku z dzieciaczkami od 7 miesięcy do 3 lat, przedszkolu z dziećmi 3 letnimi oraz odbyłam staż z trochę starszymi łobuziakami w wieku od 8 do 16 lat. Ukończyłam również kurs pierwszej pomocy dla maluszków. Od zawsze interesowała mnie praca z dzieciaczkami, ich osobowość i chęć poznawania otaczającego ich świata, urzeka mnie ich bezinteresowna miłość, którą potrafią wdzięcznie okazywać. Mam duże doświadczenie w opiece nad maluszkami od ich pierwszych miesięcy życia. Staram się zaspokajać ich najważniejsze potrzeby dbając o jak najlepsze samopoczucie oraz zapewnić im bezpieczeństwo. Do każdego maluszka podchodzę indywidualnie z troską i uśmiechem Praca z maluszkami daje mi wiele radości, a ich uśmiechnięte buzie są wspaniałym podziękowaniem za wspólną pracę i zabawę. Każdego dnia staram się odczytywać potrzeby dzieciaczków, towarzyszę im w poznawaniu świata i pomagam w radzeniu sobie z codziennymi trudnościami. To od nich uczę się czerpać radość z najprostszych rzeczy.